K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme identifikátory zařízení - cookies (více informací). Dalším používáním portálu vyjadřujete svůj souhlas s jejich zpracováním.

Restaurace Hotelu Šipka

Předpověď počasí v místě
##DATE1## ##DATE2## ##DATE3##
##FORECAST1##
##FORECAST_IMG1##
##FORECAST_DESC1##
##FORECAST2##
##FORECAST_IMG2##
##FORECAST_DESC2##
##FORECAST3##
##FORECAST_IMG3##
##FORECAST_DESC3##
Tradice, styl a elegance Restaurace Hotelu Šipka

Restaurace Hotelu Šipka

 „Kde se pivo vaří, tam se dobře daří!“ Tohle rčení vzniklo sice už dávno před první republikou, ale během ní dostalo díky umění kuchařů a cukrářů ten správný říz, protože pivovarské restaurace bývaly vyhlášené skvělou kuchyní. Ve Štramberku to ale neplatí jenom tam – v restauraci hotelu Šipka na vás z jídelního lístku dýchne atmosféra první republiky úplně stejně. Udělejte si proto pohodlí, objednejte si třeba půllitr kvasnicového třísladového ležáku Trubač a zavzpomínejte na dobu první republiky, než vám naservírují třeba hovězí líčka na červeném víně nebo šťavnatý vídeňský telecí řízek smažený na přepuštěném másle, přesně tak jak ho dělávaly panské hospodyně a kuchařky někdy ve dvacátých letech minulého století.
A kdyby se vám nechtělo tak rychle ze Štramberka odjíždět, klidně zůstaňte přes noc – možná dostanete pokoj číslo 4, ve kterém kdysi spal i president Tomáš Garrigue Masaryk.

Vyberte si ze speciálního prvorepublikového menu:
  • Hovězí líčka na červeném víně, jemné mandlové krokety
  • Vídeňský telecí řízek připravený na přepuštěném másle s míchaným bramborem
Kontakt
Hotel Šipka
Náměstí 37
742 66 Štramberk
+420 556 852 181
Beskydy-Valašsko
Název souboruPopisStáhnout