K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme identifikátory zařízení - cookies (více informací). Dalším používáním portálu vyjadřujete svůj souhlas s jejich zpracováním.

INDUSTRIAL Cafe

Předpověď počasí v místě
##DATE1## ##DATE2## ##DATE3##
##FORECAST1##
##FORECAST_IMG1##
##FORECAST_DESC1##
##FORECAST2##
##FORECAST_IMG2##
##FORECAST_DESC2##
##FORECAST3##
##FORECAST_IMG3##
##FORECAST_DESC3##
Tradice, styl a elegance INDUSTRIAL Cafe

INDUSTRIAL Cafe

Nechte se okouzlit stylovou kavárnou v centru Ostravy inspirovanou podnikem z třicátých let minulého století, jenž měl své místo v Ostravě-Vítkovicích. Jakmile otevřete dveře, dýchne na vás díky autentickému interiéru vybaveném například židlemi, které bývaly součástí interiéru prvorepublikové kavárny v Praze, či pohodlnými sofa, jež jsou věrnou kopií dobového nábytku původní kavárny Industrial, ta pravá atmosféra meziválečných let.
Pohodlně se usaďte, zaposlouchejte se do swingových tónů linoucích se prostorem a vyberte si ze skvělé nabídky delikátních káv a dezertů dle klasických prvorepublikových postupů servírovaných na půvabném originálním porcelánovém servise. A už jste někdy ochutnali domácí kandovaný zázvor či pravá pečená jablka z kuchařek našich prababiček? S každým ochutáním jako byste se ocitli v jiném světě...
Kontakt
Industrial Café
Záhradní 1282/10
702 00 Ostrava
+420 725 951 905
Ostravsko
Facebook
Název souboruPopisStáhnout