K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme identifikátory zařízení - cookies (více informací). Dalším používáním portálu vyjadřujete svůj souhlas s jejich zpracováním.

Štramberkem po stopách první republiky

Předpověď počasí v místě
##DATE1## ##DATE2## ##DATE3##
##FORECAST1##
##FORECAST_IMG1##
##FORECAST_DESC1##
##FORECAST2##
##FORECAST_IMG2##
##FORECAST_DESC2##
##FORECAST3##
##FORECAST_IMG3##
##FORECAST_DESC3##
Den s Tatrou a pod Trúbou Štramberkem po stopách první republiky

Štramberkem po stopách první republiky

Jedinečná komentovaná prohlídka města, které si pro relaxaci během náročných cest na Moravu vybral samotný T. G. Masaryk. 
 
Dostanete se na místo, kde prezident nocoval během svých návštěv, a nejen to. Ve zdejší hasičské zbrojnici je pro vás připraven poklad v podobě dobového hasičského automobilu Tatra 26, který si budete moci osahat. V rodinném podniku pana Hezkého ochutnáte výtečné Štramberské uši, takové, jaké se tu dělávaly i za dob první republiky. Nakouknete pod pokličku, protože pro vás máme ukázku ruční výroby této vyhlášené dobroty. 

Romantickou krajinu Lašska pak můžete obdivovat třeba z vrcholu Štramberské Trúby a v chatě Dr. Hrstky si můžete dopřát výtečné dobové osvěžení. To na vás čeká i ve stylovém prostředí Jaroňkovy pekárny nebo Městského pivovaru, který vaří vynikajícího Ušáka!

Pouze pro skupiny, objednávejte na  ukateriny@novos.cz
V ceně vstupného zahrnut vstup na věž Trúba a prohlídka pekárny Štramberských uší v cukrárně u Hezounů.  


 
Kontakt
U Kateřiny Štramberk z.s.
Libotín 979
742 66 Štramberk
+420604274669
Beskydy-Valašsko
Název souboruPopisStáhnout